Natalia Ossef en Lisanne Buik
In de tentoonstelling NIEUW WERK zie je de presentatie ‘Mother Pieces’ van Natalia Ossef, met werk dat zij maakte tijdens een residentie op Doornburgh. Op 27 november om 16:00 vertelt zij in een artist talk + walk over hoe deze presentatie tot stand kwam, en neemt ze je mee in een rondleiding langs voor haar speciale plekken op de buitenplaats.
Op Doornburgh verdiepte Natalia zich in de historie van de buitenplaats en het landschap. Ze maakt in haar werk direct fysiek contact met de natuur. Ze graaft met haar handen in de aarde of ze ligt plat op haar rug, op een droge kleigrond. Het zijn voor haar manieren om een vorm van communicatie op gang te brengen.
De kunstenaar liet zich hierbij leiden door de plek. Het contrast tussen het zware gebouw en de uitnodigende, weelderige natuur daaromheen, is goed terug te zien in haar werk. Verschillende krachten gaan een dialoog aan, met elkaar, met de kunstenaar, en met ons als publiek.

In een combinatie van installaties, fotografie, video en registraties van landart performances vertelt zij een gelaagd verhaal in een intieme en persoonlijke zoektocht naar balans en een betekenisvolle relatie met het verleden.
Praktische informatie
Datum: zondag 27 november
Tijd: 16:00
Prijs: € 10,00 voor een combiticket Artist Talk + tentoonstelling
